Naše firma nabízí komplexní služby v oblasti zemních prací a výkopových prací.

Provádíme zejména terénní úpravy povrchu, přípravu terénu pro stavební základy, realizace výkopů pro instalaci retenčních nádrží, jímek, bazénů a zahradních jezírek, hloubení povrchu pro účely výstavby sklepů a vinných sklípků.

Provádíme rozsáhlé výkopy pro developerské projekty i drobné výkopové práce 

Kromě zmíněných velkých výkopových prací se zabýváme se i drobnějšími výkopovými pracemi, jako je příprava inženýrských sítí a rozvodů. Taktéž se věnujeme úpravě a zpevnění cest. Další z činností, které nabízíme našim klientům, je odvoz přebytečného stavebního materiálu a zeminy. Na základě domluvy lze provést naložení nebo vyložení zboží na paletách.

Využíváme spolehlivou těžkou techniku

K dispozici máme nákladní vozy a těžkou techniku, jako je bagr a nakladač s možností využití vidlic pro snadnější manipulaci s velkoobjemovým materiálem.

Přání a spojenost zákazníka je naší prioritou. Rádi vyhovíme vašim požadavkům v časově co nejkratším termínu. Díky vlastnímu strojovému parku jsme velice flexibilní a nabízíme široké spektrum služeb. 

Výkopové práce Praha, Kladno, Nelahozeves a okolí

Naše společnost realizuje zakázky v oblasti výkopové práce Praha, výkopové práce Kladno a výkopové práce Nelahozeves a některé další v přilehlých regionech.

Kontaktujte nás

Zaujala vás naše nabídka služeb a máte zájem o nabízené pracovní činnosti? Prosím neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Rádi vyhotovíme konkrétní nabídku na základě vašich požadavků.